Partnerzy

W mojej pracy od lat otaczam się zaufanymi osobami. Nasza współpraca opiera się na tym, by oszczędzić czas moich klientów oraz zagwarantować im pomyślne sfinalizowanie sprawy. W trakcie wnioskowania o kredyt mogą Państwo liczyć na pomoc:

  • Biura nieruchomości, które wyszuka interesujące Państwa nieruchomości i wynegocjuje w Państwa imieniu ich cenę. W związku ze stała współpracą, dla moich klientów, przewidziana jest zniżka w prowizji za obsługę.

  • Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego, która przygotuje Państwu w krótkim czasie wycenę nieruchomości jak i również wycenę przedsiębiorstwa. Wyceny są honorowane przez wszystkie banki w Polsce. Oczywiście dla moich klientów przewidziane są niższe ceny za wykonanie operatów szacunkowych.

  • Kancelarii Notarialnej, która przygotuje dla Państwa umowę finalną kupna-sprzedaży nieruchomości lub poprowadzi pozostałe sprawy wymagające formy notarialnej. Dzięki wieloletniej współpracy między mną a Biurem Notarialnym możliwe jest szybsze uzgodnienie terminu dokonania czynności, jak również przewidziane są niższe wysokości taks notarialnych.

  • Biura Architektonicznego, które pomoże Państwu zaprojektować wymarzony dom lub zaadaptuje dla Państwa gotowy projekt architektoniczny. W tym przypadku również mogą Państwo liczyć na korzystniejsze ceny i szybsze czasy realizacji.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w zakresie jednej z wymienionych usług proszę o kontakt.