rekomendacje

skutecznie  
Aneta    5 stycznia 2022  

Kredyt hipoteczny z Michałem skutecznie i szybko załatwiałam już 12 lat temu dlatego bez zastanawiania się ponownie udałam się do firmy. Pani Iza równie skutecznie i z dużą cierpliwością, gdyż bank nie ułatwiał nam tej operacji finansowej doprowadziła do podpisania umowy kredytowej.

Opinia dotyczące kredytu hipotecznego  
Piotr i Kalina    6 października 2021  

Pragniemy gorąco polecić usługi Pani Izabeli Miłkowskiej. Pani Iza pomogła nam przy wzięciu kredytu hipotecznego. Wszystkie formalności przebiegały bardzo sprawnie w wygodnych dla nas terminach. Zawsze rzetelnie i na czas przeprowadzała powierzone jej czynności. Ponadto, z racji na to, że sami nie znamy się na temacie kredytów Pani Iza w cierpliwy i przystępny dla nas sposób wszystko nam wytłumaczyła i doradziła. Zawsze miła i uśmiechnięta, gotowa do pomocy.

Opinia na temat kredytu mieszkaniowego  
Ela Magierska    17 sierpnia 2021  

Polecam panią Miłkowską Ize załatwiła mi kredyt hipoteczny dopilnowała wszystkich dokumentów, mimo różnych przeciwności stanęła na wysokości zadania. Formalności w banku przebiegły dzięki temu bez problemów.

Dziękuję!!  
Paweł B.    10 lipca 2021  

Bardzo serdecznie dziękuję Pani Izabeli Miłkowskiej za nieocenioną i fachową pomoc przy pozyskaniu kredytu na mieszkanie. Bez pomocy P. Izy nie dałbym sobie rady. Dziękuję za miłą atmosferę i szybkie załatwienie sprawy. Polecam z całą odpowiedzialnością. Pozdrawiam

CUDOTWÓRCA!!!  
Joanna    15 czerwca 2021  

Pani Iza jest Cudotwórcą!!
Zrobiła rzecz niemożliwą - wszystkie banki powinny odrzucić nasz wniosek kredytowy ze względu na posadowienie naszej nieruchomości - Pani Izabela dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu skierowała nasz wniosek do banku, który dał nam kredyt i to na bardzo dobrych warunkach! Serdecznie polecam!

Kredyt hipoteczny  
Seweryn B    24 maja 2021  

Dziękujemy za pomoc i wsparcie w otrzymaniu kredytu. Bardzo dobry kontakt z Panią Izą, rzetelne doradztwo.

Kredyt Hipoteczny  
Justyna i Mariusz    18 maja 2021  

Dzięki pomocy Pani Izabeli udało nam się w krótkim czasie otrzymać kredyt hipoteczny na budowę domu. Na każdym etapie pozyskiwania kredytu Pani Izabela służyła pomocą i odpowiadała na wszystkie nurtujące nas pytania. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracę. Z całego serca polecamy 🙂

Polecam  
Żaneta Bonk    19 marca 2021  

Bardzo miła i profesjonalna obsługa przy kredycie hipotecznym polecam pomoc w każdym problemie nie oceniona.

Ubezpieczenie OC  
RYSZARD    5 listopada 2020  

Szukałem eksperta finansowego do ubezpieczenia mojego pojazdu i znajomy polecił mi Panią Izabelę. Bardzo szybko i profesjonalnie została zalatwiona moja sprawa na korzystnych dla mnie warunkach. Cóż można chcieć więcej. Jak najbardziej polecam.

wszystko super  
Beata    9 października 2020  

Do Pani Izy trafiłam przez przypadek dzięki stronie internetowej. W ciągu kilku dni uzyskałam kredyt gotówkowy na bardzo korzystnych warunkach. Dziękuję.

Czy chcesz zostawić swoją rekomendację?

Adres email nie jest publikowany.
This input should not be filled out
* pole wymagane